Мотошоломи інтеграли (закриті)
Безпека байкера, мопедиста, квадроцикліста чи скутериста безпосередньо залежить від його екіпірування, а точніше мотошолома. І найпопулярнішим типом шоломів у райдерів вважаються моделі full face (закриті). Мотоциклетні шоломи інтеграли максимально захищають голову водія та забезпечують високий рівень комфорту. Але давайте розберемося в особливостях цієї екіпіровки та нюансах її вибору.
Різновиди закритих шоломів інтегралів
Від вибору мотоекіпірування безпосередньо залежить комфорт та безпека водія. Тому ми не рекомендуємо купувати перший-ліпший інтеграл, адже кожна модель має своє призначення. Закриті мотошоломи діляться на кілька різновидів, залежно від їхнього призначення:
- Класичні. Це базові моделі без додаткових вентиляційних каналів, сонцезахисних окулярів та інших опцій. Незважаючи на мінімальний комфорт та помірний рівень безпеки, такі закриті мотошоломи мають попит через дизайн. Класичні шоломи вважаються «парадним» екіпіруванням і підходять для любителів розміреної їзди і просто розслаблюючих поїздок.
- Спортивні. Моделі цього класу відрізняються збільшеною областю вертикального огляду, покращеною вентиляцією, мінімальною вагою та підвищеною безпекою. Вентиляційні канали є знизу, зверху, збоку і навіть ззаду мотошолома. Це дозволяє райдеру почуватися комфортно навіть у спеку чи при їзді на мінімальній швидкості. Хоча спортивний шолом інтеграла має один мінус – низький рівень шумоізоляції. Через канали, водій буде чути шум і всі сторонні звуки під час їзди.
- Туристичні. Купити шолом інтеграл цього класу варто для швидкої їзди з друзями та далеких поїздок. Туристичні моделі практично повністю ідентичні спортивним, за винятком додаткового візора та місця під гарнітуру. А ось слабким місцем такого мотошолома інтеграла є його сонцезахисні окуляри. Він постійно збирає пил та вологу, що у свою чергу погіршує огляд.
Вибір форм-фактора мотошолома залежить тільки від ваших уподобань: стилю їзди та потреби у додаткових опціях.
Як вибрати відповідний мотошолом інтеграл?
Щоб підібрати ідеальний шолом, спочатку визначтеся з його типом. Любителям активної їзди рекомендується взяти туристичний або спортивний мотошолом інтеграл. А ось фанатам елегантного дизайну та помітних речей ідеально підійдуть класичні закриті моделі.
Також є низка параметрів, на які варто звернути увагу при покупці екіпіровки:
- Вага шолома. Це ключова характеристика, що впливає на комфорт райдера. Навіть додаткові 80-140 г збільшать навантаження на шийний відділ, що особливо відчутно на дальняках. Тому ми радимо брати максимально легке спорядження.
- Матеріал. Шоломи інтеграли виготовляються з АБС-пластику, вуглеволокна чи композиту. Екіпірування з термопластику відрізняється низькою ціною, значною вагою та середнім рівнем безпеки. Професійні мотошоломи з вуглеволокна або композитів забезпечують найкращий захист, високий рівень комфорту та мають мінімальну вагу.
- Розмір. Пам'ятайте, шолом не повинен сильно тиснути на голову або бовтатися. Екіпірування повинно облягати голову і не бовтатися.
- Параметри візора. Скло шолома інтеграла не має обмежувати бічний зір і огляд, а також повинно мати захист від дощу, пилу тощо.
- Тип ремінця. Є два типи фіксаторів на мотошоломах інтегралах: D-ring та Double D-Ring. Перший варіант добре підходить для повсякденного використання. А ось для професіоналів та шанувальників швидкої їзди краще підійде ремінь Double D-Ring, оскільки він надійніший.
Звернути увагу слід і на бренд спорядження. Зараз хороше екіпірування випускають фірми FXW, Zeus, MT, AGV, Shoie.
Шолом інтеграл: переваги та особливості
Ключова перевага закритих мотошоломів – високий рівень безпеки. Спортивні або туристичні моделі в рази надійніші від модулярів або відкритих моделей.
Ключові переваги закритого мотошолома інтеграла:
- Комфорт. Мінімальна вага шолома створює менше навантаження на шию водія, що дозволяє використовувати інтеграли навіть для далеких поїздок.
- Відмінне обладнання. У каталозі інтернет-магазину Dvako Moto ви знайдете мотошоломи інтеграли з роз'ємом для гарнітури, сонцезахисними окулярами, додатковим візором, вентиляційними отворами та іншими опціями.
- Привабливий дизайн. У нас можна знайти унікальні стилізовані шоломи, ретро-моделі і т. д.
- Універсальність. Інтеграли відмінно підходять для всіх типів мототехніки, включаючи квадроцикли та баггі.
Також до переваг закритих мотошоломів інтегралів належить помірна ціна. Так, спорядження цього типу коштує дорожче, ніж «кепки» чи модуляри. Однак зараз можна знайти справді гарний мотошолом за 3-4 тис. грн.
Від чого залежить вартість мотоциклетного шолома інтеграла?
Є кілька чинників, які впливають на вартість спорядження. Насамперед це клас шолома. Найдорожчими вважаються класичні інтеграли з унікальним брендовим дизайном. А ось закриті мотошоломи туристичного чи спортивного зразка коштують у межах 3-4,5 тис. грн.
Ціна моделі залежить від її матеріалу. Найдешевшими вважаються шоломи з термопластику. Причина цього криється у вазі та міцності матеріалу. А ось спорядження з композитів чи вуглеволокна коштують на 40-60% дорожче, залежно від конфігурації моделі.
Впливає на ціну мотошолома інтеграла і бренд. Продукція знаменитої компанії AGV, Shoie або LS2 коштує в 2-3 рази дорожче, ніж аналогічні шоломи «місцевих» компаній. Саме тому багато райдерів віддають перевагу продукції менш відомих брендів, на зразок FXW, Zeus, MT, Soman тощо.
Чому варто купити закритий мотошолом інтеграл у Dvako Moto?
Оскільки від екіпіровки залежить життя райдера, слід купувати лише сертифіковану продукцію перевірених брендів. І краще робити це в офіційному магазині, такому як Двако Мото. Ми співпрацюємо виключно із офіційними імпортерами закритих шоломів інтегралів, що гарантує високу якість продукції.
Звертаючись до нас, ви отримуєте:
- Великий вибір сучасних мотошоломів.
- Доступні ціни на шоломи та знижки до 20% на популярні моделі.
- Офіційну гарантію на спорядження.
- Консультацію досвідчених райдерів.
- Доставку шоломів інтегралів по Києву та всій Україні.
Не знаєте, як підібрати відповідний за розміром мотошолом? Тоді відвідайте наш виставковий зал у Києві, де на вас чекає весь асортимент екіпірування. У шоу-румі ви зможете приміряти моделі, що сподобалися, і поспілкуватися з менеджером.